Skoda Fabia III Kombi


 

 • 5 osób/5 drzwi
 •  diesel
 •  klimatyzacja
 •  bagażnik 480 litrów
 •  manualna skrzynia biegów
 •  centralny zamek
 •  wspomaganie kierownicy
 •  ABS
 •  poduszki powietrzne
 •  audio – radio
 • bluetooth

 

 

CENNIK:

 • 1-3 dni: 120PLN /24h
 • 4-7 dni: 110PLN /24h
 • 8+ dni: 100PLN /24h

 

Poznaj naszą ofertę wynajmu aut osobowych

W wypożyczalni Piast s.c. oferujemy wynajem samochodów osobowych na bardzo dobrych warunkach. Samochody, jakimi dysponujemy wyposażone są między innymi w klimatyzację i ABS, co umożliwia nie tylko komfortowe, ale także bezpieczne podróżowanie niezależnie od warunków pogodowych. Co więcej, wszystkie z nich przechodzą regularne kontrole i sezonowo mają wymieniane opony, dzięki temu wsiadając do wypożyczonego u nas auta masz pewność, że jest ono w pełni sprawne. Ze szczególną dbałością podchodzimy zarówno do stanu technicznego oferowanych pojazdów, jak i wizualnego. Przed oddaniem każdego auta dokładnie sprzątamy jego wnętrze i dbamy o jego zewnętrzny wygląd. Ponadto, wychodzimy naprzeciw klientowi dostarczając samochody osobowe na wskazane przez niego lokalizacje. Oferujemy np. atrakcyjny wynajem auta na lotnisku w Gdańsku. Oprócz tego przywozimy auta również na dworce, pod hotele oraz każde inne wskazane wcześniej miejsce zlokalizowane na terenie Trójmiasta. Aby jednak prawidłowo dokonać ustalenia adresu odbioru wynajmowanego samochodu, wystarczy podczas rezerwacji oznaczyć wybraną lokalizację jako miejsce odbioru i o ustalonej godzinie czekać będzie zatankowany i gotowy do drogi samochód. W Piast s.c. zawsze jesteśmy też terminowi oraz słowni, dlatego absolutnie nie musisz się martwić o pojawienie się wszelkich opóźnień.
Co więcej, nasza wypożyczalnia dysponuje wieloma modelami pojazdów znanych i renomowanych marek. Wieloletnia współpraca z klientami i słuchanie ich opinii pozwoliło nam dopasować ofertę tak, aby każdy znalazł coś dla siebie w dobrej cenie. Dlatego właśnie ceny zależne są od czasu wynajmu i zaczynają się od 60 złotych. Bardzo też cenimy sobie bezpieczeństwo. Jest to bowiem podstawa naszych aut. Wszystkie z nich są na bieżąco sprawdzane pod kątem stanu technicznego oraz czystości, więc nie ma mowy o samochodach niesprawnych, uszkodzonych czy nawet brudnych. Bogata gama modeli w naszej flocie pozwala każdemu znaleźć coś dla siebie. Nie ważne, jaki będzie to samochód, pewne jest to, że wszystkie płyny eksploatacyjne będą uzupełnione do maksymalnych poziomów. W cenie wynajmu, na prośbę klienta udostępniamy również fotelik dla dziecka.
Zatem podsumowując, w wypożyczalni Piast s.c. bierzemy na siebie całą problematyczną część posiadania samochodu. Jedyne, co pozostaje Tobie, jako klientowi, to cieszyć się swobodą i komfortem, który daje sprawny, zadbany, wygodny i bezpieczny samochód, który zabierze Cię gdzie tylko będziesz chciał, według twojego własnego rozkładu jazdy.


Ile kosztuje wynajem aut osobowych?

Porównując ceny zakupu i eksploatacji samochodu z biletami na komunikacje miejską można stwierdzić, że całkiem sporo. Ale nie trzeba posiadać samochodu, żeby móc korzystać z jego zalet. Dzięki wybraniu opcji wynajęcia samochodu z wypożyczalni, jako użytkownik jesteś zwolnionych z wszelkich kosztów eksploatacji. W cenie wynajmu zapewnione masz już tankowanie auta do pełna, kompleksowe mycie i sprzątanie wnętrza, a także pewność że auto jest w pełni sprawne i gotowe do podróży.
W naszej wypożyczalni do klienta podchodzimy przede wszystkim z szacunkiem, zrozumieniem oraz empatią. Realnie podchodzimy do wyceniania naszych usług, nie zawyżając ich. Dzięki temu możemy zagwarantować rozsądne i atrakcyjne ceny, adekwatne do zakresu naszych działań.
Jeśli więc chcesz poznać wycenę kosztów za wynajem auta na określony czas bądź masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi pracownicy z chęcią przeprowadzą Cię krok po kroku przez każdy etap wypożyczenia samochodu za pośrednictwem naszej firmy, a przy tym odpowiedzą na każde z Twoich pytań i wyjaśnią wszelkie niejasności.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do skorzystania z naszych usług!